Karate Diákolimpia

2024. március 23-án Jászberényben került megrendezésre a XIX. IPPON SHOBU KARATE DIÁKOLIMPIA.

45 karate sportegyesületből, több mint 260 versenyző adta le a nevezését a versenyre. Három versenyszámban Kata (formagyakorlat), Kihon ippon kumite (kötött formájú küzdelem), Ippon shobu kumite (szabad küzdelem) lehetett indulni a versenyen.

Iskolánk tanulói, Huczka Balázs (3. o.) és Galli Vince (5. o.) a Kokoro Dojo SE színeiben kata és kihon ippon kumite versenyszámban indultak. Balázs a korosztályában kihon ippon kumite versenyszámban bronzérmet szerzett. 🥉

Vince, igen erős mezőnyben, komoly versenyzői múlttal rendelkező társai között mutatta be formagyakorlatát. Minden igyekezete ellenére sajnos ő most nem állhatott a dobogóra.

Büszkék vagyunk a két tanulónk elért eredményére.

Gratulálunk nekik és további sikereket kívánunk!