Tanulók

1. osztály

Osztályfőnök: Ilkó-Tóth Andrea
1 Balázs Dante Róbert
2 Bódi Gréta Léna
3 Csulik Gergő Illés
4 Egyed Nóra
5 Füstös Lili
6 Horváth János Edvárd
7 Ilkó-Tóth András
8 Juhász Kata
9 Kátai Milton Miklós
10 Katona Zita
11 Koszora Zsombor Balázs
12 Kovács Boglárka
13 Kovács Máté
14 Kun Lotti Natália
15 Laczkó Luca
16 Mészáros Noel László
17 Molnár Kiara
18 Pércsi Izabella
19 Számpor Melani Veronika
20 Szomszéd Ádám
21 Takács-Barta Alexander
22 Tóth Krisztián Máté
23 Tóth Zoltán Krisztián
24 Zsiga Zoé

2. osztály

Osztályfőnök: Ocsovainé Gombás Mária
1 Balla Kitti
2 Fehérvári Nimród
3 Kabány Kevin Gergely
4 Kis Attila
5 Kis Botond
6 Kiss Blanka
7 Misinszki Natália
8 Reviczki Richárd Roland
9 Richter Eszter Sára
10 Samu Viola
11 Stuhár László
12 Stuller Nadin
13 Szántó Mátyás
14 Szücs Míra Edina
15 Tőke Adrián
16 Zsoldos Tamara

3. osztály

Osztályfőnök: Szabó Tímea
1 Buzma Gergő
2 Deme Lilien
3 Galli Vince
4 Molnár Bíborka
5 Morvai Emma
6 Nagy Zoltán Noel
7 Nyúl Bence
8 Samu András
9 Sápi Balázs Erik
10 Stuhár Kristóf Olivér
11 Szabó Aisa
12 Szigeti Áron
13 Takács-Barta Emília

4. osztály

Osztályfőnök: Kálmán Krisztina
1 Bakos Priszcilla
2 Berki Vivien Jázmin
3 Bóna Borbála
4 Egyed Máté
5 Gregus Bence
6 Juhász Bence
7 Kanzler Henrik
8 Kátai Linett Titanilla
9 Keszthelyi Patrik
10 Koreny Dorina
11 Kun Patrik
12 Molnár Linda
13 Pálinkás Petra
14 Pércsi Levente
15 Sári Gabriella
16 Szabó Balázs Brendon
17 Szántó Martin Gyula
18 Szücs Jázmin Evelin
19 Szűcs Judit Lili
20 Korbács Maja Fanni

5. osztály

Osztályfőnök: Nagyné Vankó Mária
1 Berényi Csilla
2 Besenyei Boglárka
3 György Marcell
4 Heffner Liliána
5 Imre Mirkó
6 Kádas Benett
7 Kis Zsolt
8 Nagy Mirella Lauretta
9 Orbán Hunor Gábor
10 Pete Nimród
11 Varga Jázmin Szintia
12 Varga Krisztián
13 Király Laura Zoé

6. osztály

Osztályfőnök: Koncsekné Árva Szilvia
1 Bálint Luca
2 Bognár István Nimród
3 Budai Milán
4 Grubicska Fanni
5 Halmi Szabrina
6 Katona Vince
7 Kis-Varga Máté Olivér
8 Németh Kimberli Mária
9 Ozibiusz Niké
10 Szakonyi Vivien
11 Szegedi Viktor
12 Takács Natália Ráhel
13 Tóth Alexandra Viktória
14 Uti Bálint
15 Varga Roland
16 Zsíros Konrád János

7. osztály

Osztályfőnök: Nagy Tibor
1 Balog István
2 Benedek Gergő
3 Bozsik Hajnalka
4 Dénes Lili
5 Egyed Zita
6 György Zalán
7 Horváth Erik Zoltán
8 Hős Gergő Dávid
9 Keszthelyi Mira Hanna
10 Kiss Balázs
11 Konkoly Hanna
12 Konkoly Zalán Bendegúz
13 Koreny Kristóf
14 Mundruczó Hanna
15 Polyák Olivér
16 Robotka Nelli
17 Sára Kristóf
18 Varga Inez Neszta
19 Király István Alex

8. osztály

Osztályfőnök: Baloghné Szücs Anett
1 Bojtos Milán Dorián
2 Budai Máté Viktor
3 Forró Ágnes
4 Freistag Marcell
5 György Sára Erzsébet
6 Jártin Márton
7 Koncsek Máté Marcell
8 Kovács Enikő
9 Krisztián Alex
10 Mag Martin
11 Mácsai Melánia
12 Nagy Eszter
13 Németh Amanda Krisztina
14 Oláh Erik
15 Osztrider Martin Zoltán
16 Pálhalmi Fruzsina
17 Samu Emma Sára
18 Sárréti Bettina
19 Takács Gréta
20 Tóth Brigitta
21 Zsiga Milán