Sakk Egyéni Diákolimpia

2024. április 27-28. között rendezték meg az Országos Egyéni SAKK Diákolimpiát. A versenynek a sport egyik „fellegvára” a Testnevelési Egyetem adott otthont. Heves vármegyét és iskolánkat 4 tanuló képviselte.

Az országos döntőben a gyerekeknek 7 forduló állt rendelkezésre 2*15 perces és lépésenként 5 másodperces bónusz idővel, hogy tudásukat bizonyítsák a korcsoportok legjobb sakkozóival szemben. A rangos versenyen az alábbi eredmények születtek :

I. korcsoport lány: Juhász Kata (3pont) 31.hely

II. korcsoport fiú : Kovács Máté (2 pont) 50.hely

I. korcsoport fiú : Bayersdorfers Sebastian (2 pont) 54. hely

III. korcsoport fiú : Gregus Bence (4pont) 11. hely

Szívből gratulálunk a Diákolimpián derekasan helytálló gyerekeknek és felkészítőiknek: Inges Zénónak és Ilkó-Tóth Andreának.