Kalandozó verseny

Történelmet kedvelő diákjaink évek óta vesznek részt a Kalandozó elnevezésű országos történelmi versenyen, s az írásbeli fordulók eredménye alapján a döntőben bizonyítják tudásukat, rátermettségüket.

A 2019-20-as tanévben – mint az előzőben is – Egyed Hanna, Keszthelyi Dorka, Samu Luca és Varga Norton vállalta a nemes küzdelmet. Az őszre halasztott második forduló feladatainak megoldását – mivel már mindannyian középiskolában tanulnak-, nem tudták vállalni, de az első olyan kiválóan sikerült, hogy az összesítésben az előkelő 8. helyet szerezték meg.

A kialakult járványügyi helyzetben a múlt héten volt „online” az eredményhirdetés, s tanulóink értékes jutalmakban részesültek.
Elért eredményükhöz gratulálunk, és további tanulmányaikhoz sok sikert kívánunk.