Tanévzáró 2024

Iskolánkban az idén 33 kitűnő és 27 jeles bizonyítványt osztottunk ki.

A tanév folyamán 178 osztályfőnöki dicséretet, közel 70 szaktanári dicséretet és 9 igazgatói elismerést kaptak tanulóink.

Heréd község Érdemes Diákja címet alsó tagozaton Ilkó-Tóth András 3. osztályos, felső tagozaton Varga Jázmin 7. osztályos tanulók kapták.

Nagykökényes Érdemes Diákjai az idén Kovács Boglárka 3. oszt., és Bognár István Nimród 8. osztályos diákok lettek.

Kerekharaszt Érdemes Diákja címben részesült Balog Márton 2. oszt., és Nyúl Bence 5. oszt. tanulók. A díjat a községek Önkormányzatai alapították és adják át minden évben. Köszönjük Nekik!

Kiváló tanulmányi eredményükért, versenyeredményeikért, közösségi munkájukért Nevelőtestületi dicséretben részesültek az alábbi tanulók:

Egyed Máté 6.o.

Gregus Bence 6.o.

Berényi Csilla 7.o.

Heffner Liliána 7.o.

Katona Vince 8.o.

Ozibiusz Niké 8.o.

Szakonyi Vivien 8.o.

Köszönőlevelet vehettek át a búcsúzó 8. osztály SZMK képviselői: Kepes Anett, Ozibiuszné Kapuszta Andrea és Zsírosné Nagy Anita… továbbá Ozibiusz Richárd.

Kiváló pedagógiai tevékenységéért, az iskola közösségéért végzett elhivatott, odaadó munkájáért Mundruczóné Kárai Erika az „ÉV PEDAGÓGUSA” díjban részesült.

Az iskola nevelői és dolgozói egész éves lelkiismeretes, elkötelezett munkájukért elismerő oklevelet vehettek át.

Gratulálunk a díjazottaknak és gratulálunk minden tanulónak az eredményes bizonyítványhoz!👏