Sakkpalota

Közös Sakkpalota foglalkozás az iskolánkban

Egy éve, az akkori 2.osztályosaink ellátogattak a Gyöngyösi Arany János Általános Iskolába, amely a Polgár Judit által létrehozott Sakkpalota program referencia intézménye. Az idei tanévben mi láttuk vendégül a gyöngyösi tanulókat és kollégákat. Öröm volt látni, hogy a gyerekek ismerősként köszöntötték egymást, hiszen több versenyen is találkoztak már. Benei Zsuzsanna, Misi Ágnes és Ilkó-Tóth Andrea képességfejlesztő sakk foglalkozást és SakkTesit tartottak a harmadikosoknak. Változatos, mozgékony és komplex feladatokat kaptak a gyerekek, akik attól függetlenül, hogy nem egy iskolába járnak, nagyon jól tudtak együtt dolgozni. Igyekszünk ebből az eseményből hagyományt teremteni és ápolni a kapcsolatot a gyöngyösi iskola képzett pedagógusaival.

Köszönjük, hogy itt voltatok!😍

Jövőre találkozunk!