Országos Sakk Diákolimpia – csapat

2024. június 7-9-én Szombathelyen rendezték meg az Országos Sakk Diákolimpiát, melyen a vármegyék legjobb sulis-csapatai vehettek részt. A Herédi Általános Iskola 3 éve veretlen a vármegyei diákolimpián, így ebben a tanévben is képviselhettük iskolánkat, településünket és Heves vármegyét. A harmadikosokból álló csapatunkra igazán büszkék lehetünk, mert az erős mezőnyben országos 10. helyezést értek el.

A 7. forduló előtt az 5. helyen álltak a fiúk, de az utolsó, 8.fordulóban a legerősebb budapesti csapattal párosították össze őket, akik igazán nehéz ellenfélnek bizonyultak és legyőzték csapatunkat. A jobbaktól azonban nem szégyen kikapni! Bízunk benne, hogy a fiúk lelkesedése megmarad és jövőre sikerül már az első ötben lenni!

A csapat tagjai: Bayersdorfer Sebastian, Huczka Balázs, Ilkó-Tóth András, Koszora Zsombor Balázs és Kovács Máté

Köszönet Inges Zénónak a szakmai felkészítésért, valamint köszönjük Ilkó-Tóth Andrea támogató és szervező munkáját!

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez! 👏🏆