Iskolai karácsonyi ünnepség

Az adventi időszak méltó lezárásaként – a téli szünet előtti utolsó tanítási napon – együtt ünnepelt az iskola apraja- nagyja. Erre a rendezvényre a szülőket is meghívtuk. Csodás szóló – és kórusénekek csendültek fel. Meglepetés vendégünk is volt, Bozsik Hajnalka személyében, aki tavaly végzett nálunk, és szép éneklésével újra megörvendeztetett bennünket. A kisebbek már a furulyatudásukat is megcsillogtatták. Az első osztályosok közös dallal, verssel leptek meg bennünket. A 3. osztályosok a hóemberekről adtak elő egy érdekes karácsonyi történetet, melyet közös tánccal zártak. A 7.-esek az adventi várakozás szívet-lelket melengető időszakát mutatták be, és meggyújtották a 4 gyertyát is. Nem maradhatott el a „megunhatatlan” Betlehemi történet sem, melyet az 5. osztályosok adtak elő. Minden produkció és előadás számtalan megható, felemelő, örömteli pillanatot szerzett a jelenlévők számára. Köszönet a gyerekeknek és köszönet Horváth Izabella, Nagyné Vankó Mária, Baloghné Szűcs Anett, Ilkó-Tóth Andrea, ill. Szűcs Szaffi felkészítő munkájáért. A technikai hátteret és a próbákat Horgos József segítette. Örülünk, hogy sok szülő velünk együtt ünnepelt, és köszönjük a támogatásukat.