Iskolagyűlés 2024. 05. 03.

A mai iskolagyűlésünkön értékeltük a Fenntarthatósági témahetet, mely során fő téma a „Levegő” volt. Az osztályoknak plakátkészítő versenyt is hirdettünk, melynek eredményeként nagyon színvonalas, informatív, és figyelemfelhívó plakátok készültek.

A digitális témanapot Bálint Miklós, iskolánk rendszergazdája értékelte.

Az iskolagyűlésen kihirdettük a DÖK által koordinált tavaszi tantermi dekorációs verseny eredményeit is.

Tapasztalatunk szerint a témanapok, a témahetek projektfeladatai során erősödik a gyerekekben az együttműködési készség, fejlődik az egymás közötti kommunikációjuk, és – nem utolsó sorban – a feladatvégzés során számtalan ismerettel lesznek gazdagabbak.

A környezetkultúra is szívügyünk, ezért hívtuk létre a tantermi „Négy évszak” dekorációs versenyt, mely mindig nagy izgatottságot vált ki a gyerekek körében.

Köszönjük Molnár Márta, Szűcs Szaffi, Bálint Miklós és Ilkó-Tóth Andrea szervező munkáját.