ISKOLA-KUKUCSKÁLÓ

A tavalyihoz hasonlóan iskolánkban idén is megszerveztük a leendő első osztályos gyerekeknek és szüleiknek az Iskola-kukucskáló nyílt napot.

Ezen a délelőttön a szülők és a gyerekek betekintést nyerhettek iskolánk életébe, megismerkedhettek a leendő elsős tanító nénivel. Az ovisok kipróbálhatták magukat különféle iskolai tevékenységekben; sportolhattak iskolánk nagy tornatermében, képességfejlesztő sakk – és angol foglalkozáson vehettek részt, megismerkedhettek a logika tantárggyal, népi játékozhattak, és nem utolsó sorban még élő nyuszival is találkozhattak.

A kicsik felszabaduló örömmel vettek részt a programokon, nagyon jól érezték magukat. A szülők elégedettek voltak, és megállapították, hogy milyen otthonosan mozogtak gyermekeik az iskolánkban.

Szeretettel várunk minden leendő 1. osztályos gyermeket és a szüleiket is!