Alapítvány

A Herédi Iskolás Gyerekekért Alapítvány 2020-ban jött létre. Az alapítvány fő célkitűzése, hogy a Herédi Általános Iskola diákjai egy minél jobb tárgyi feltételekkel ellátott iskolában tanulhassanak, szép környezetben és sokszínű élményekkel gazdagodjanak tanuló éveik alatt.

Szerencsés helyzetben vagyunk abban a tekintetben, hogy egy régi kastély ad otthont az oktatásnak, egészen különleges hangulatot teremtve – ugyanakkor mindig van hova tovább fejlődni, haladni kell a korral, sok kihívás van előttünk.

Iskola front

Terveink között szerepel, hogy a támogatóink által felajánlott anyagi eszközök segítségével fellendítsük a helyi diákéletet (sporteszközök, játékok beszerzésével, különböző programok, táborok szervezésével). Reményeink szerint majd így, a közösségi élményeken keresztül, még inkább megteremtődik a lehetősége az életre szóló barátságok kialakulásának.

Kérjük csatlakozzon Ön is támogatóinkhoz!

Az alapítvány működéséről, a támogatási lehetőségekről több információt a honlapunkon (www.higya.hu) talál!

Alapítvány logó