MEDVE-MATEK GO

2022. 09. 28-án – a tavalyi után – egy újabb Medve Matek Go szabadtéri versenyen volt lehetőségünk részt venni. A verseny helyszíne Hatvan – Zagyva-liget volt, melyet most igazán megismerhettek a tanulók a 90 percben.

A felső tagozat minden évfolyamáról sikeresen egy-egy, esetekben kettő csapat alakult a MEDVE GO MATEKVERSENYRE – szabadtéren gondolkodtató, logikai, de játékos matematikai feladatok megoldására került sor. Kell- e ennél jobb, mint a jó levegőn gondolkodni?

A tanulók a versenyen a tájékozódás és a feladatok megoldása érdekében mobiltelefont használtak, mely nagyon tetszett Nekik!

A feladatok megoldása közben nagyon sokat sétáltak, amit egyáltalán nem bántak. Hiszen a cél az volt, hogy minél több jó megoldás szülessen.

A versenyen résztvevő gyerekek lelkesen, élményekkel gazdagodva zárták az őszi szabadtéri matematika versenyt. A továbbiakban készülünk a nagy tavaszi versenyre! 😊

A gyerekeket felkészítette és a versenyre elkísérte Kaczur Ágnes tanárnő. 👏